W dniu 14 września 2023 r. organizowany będzie

Jubileusz 60-lecia Szkoły Średniej w Warcie.

Jeśli ktoś z absolwentów warckiego liceum, technikum ekonomicznego, szkoły rolniczej chciałby uczestniczyć w przygotowaniu jubileuszu to zapraszamy do kontaktu z sekretariatem PZS w Warcie. Zachęcamy do udziału wszystkich uczących się niegdyś w warckiej szkole średniej. Razem sprawmy, żeby były to urodziny, które będzie się wspominać przez następne 60 lat. Może ktoś podzieli się zdjęciami, wspomnieniami, przytoczy jakieś anegdoty z lat szkolnych? Uroczystość jubileuszowa planowana jest na 14 WRZEŚNIA. Chętnych prosimy o kontakt pod nr tel.43/ 829-41-21 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

1) matura poprawkowa j. polski, matematyka - 22 sierpień - godz. 9:00

2) EDB (dla uczniów z oceną niedostateczna na koniec roku szkolnego) - 23 sierpień - godz. 9:00

3) matematyka (dla uczniów z oceną niedostateczną na koniec roku szkolnego) - 24 sierpień - godz. 9:00

4) geografia (dla uczniów z oceną niedostateczną na koniec roku szkolnego) - 24 sierpień - godz. 11:30

5) język angielski (dla uczniów z oceną niedostateczną na koniec roku szkolnego) - 25 sierpień - godz. 9:00.

 

Spotkanie organizacyjne dla uczniów przyjętych do klasy pierwszej o profilu mundurowo-policyjnym i ich rodziców odbędzie się w dniu 21 lipca 2023 (piątek) o godz. 17:00. W trakcie spotkania pobranie miar do mundurów.

Spotkanie integracyjne dla wszystkich uczniów przyjętych do klas pierwszych (wszystkie profile) oraz dla wszystkich obecnych uczniów naszej szkoły wraz z rodzinami odbędzie się 4 sierpnia 2023 o godz. 17:00 na terenie Portu w Pęczniewie. Prosimy o przybycie w stroju sportowym z możliwością zamoczenia. Zapewniamy atrakcje na wodzie we współpracy ze Szkołą Sportów Wodnych MEGALODON.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Apel podsumowujący rok szkolny 2022/23 odbył się 23 czerwca br. w Powiatowym Zespole Szkół w Warcie z udziałem przedstawicieli organu prowadzącego oraz zaprzyjaźnionych jednostek służb mundurowych.