"Żeby być nauczycielem przez duże N, trzeba właściwie podzielić proporcje serca i mądrości w przekazywaniu wiedzy". Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy 3A. Organ prowadzący reprezentował Członek Zarządu Powiatu Sieradzkiego Tomasz Baliński, natomiast Radę Rodziców - Przewodnicząca Elżbieta Skąpska. Uczniowie złożyli życzenia kadrze pedagogicznej i pracownikom szkoły oraz zaprezentowali skecze ukazujące realia szkolnej rzeczywistości w trakcie zdalnego nauczania. Następnie przedstawiciele samorządu uczniowskiego wręczyli nauczycielom certyfikaty potwierdzające wygraną w rozmaitych kategoriach w ramach ogłoszonego plebiscytu. Dyrektor Dominik Strumiński podziękował nauczycielom za wkład włożony w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia oraz wręczył swoje nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi.