W przededniu Święta Edukacji Narodowej miał miejsce w naszej szkole uroczysty apel, na którym władze powiatu sieradzkiego oraz dyrektorzy placówek oświatowych uhonorowali nagrodami nauczycieli i pracowników. Z rąk Wicestarosty Kazimiery Gotkowicz i Członka Zarządu Powiatu Sieradzkiego Tomasza Balińskiego nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej otrzymali Dyrektor PZS w Warcie Maciej Gałka oraz Pani Małgorzata Klimczak-Alejziak- nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i pedagog szkolny. Przedstawiciele organu prowadzącego nagrodzili także pracowników sąsiadującej ze szkołą Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warcie. Dyrektorzy Maciej Gałka i Edyta Leszczyńska przyznali także własne wyróżnienia dla nauczycieli i pracowników obsługi oraz administracji. Dyrektor PZS w Warcie podziękował Gronu Pedagogicznemu za zaangażowanie i całoroczny trud wkładany w edukację młodego pokolenia. Apel zakończył krótki program słowno-muzyczny w wykonaniu Samorządu Uczniowskiego.