W dniu 14 września 2023 r. organizowany będzie

Jubileusz 60-lecia Szkoły Średniej w Warcie.

Jeśli ktoś z absolwentów warckiego liceum, technikum ekonomicznego, szkoły rolniczej chciałby uczestniczyć w przygotowaniu jubileuszu to zapraszamy do kontaktu z sekretariatem PZS w Warcie. Zachęcamy do udziału wszystkich uczących się niegdyś w warckiej szkole średniej. Razem sprawmy, żeby były to urodziny, które będzie się wspominać przez następne 60 lat. Może ktoś podzieli się zdjęciami, wspomnieniami, przytoczy jakieś anegdoty z lat szkolnych? Uroczystość jubileuszowa planowana jest na 14 WRZEŚNIA. Chętnych prosimy o kontakt pod nr tel.43/ 829-41-21 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..