Tegoroczni maturzyści zainteresowani podjęciem dalszej nauki i pracy w szeregach policji, uczestniczyli w testach sprawnościowych organizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Sieradzu. Udział naszej młodzieży w przedsięwzięciu to także efekt wieloletniej współpracy naszej szkoły z sieradzką policją w ramach organizacji zajęć praktycznych dla kadetów klas mundurowo-policyjnych. Trzeba tu również przypomnieć, że uczniowie tego profilu objęci są specjalnym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.


Zadanie pod nazwą: ”Termomodernizacja budynku Powiatowego Zespołu Szkół w Warcie wraz z montażem odnawialnych źródeł ciepła i energii elektrycznej”, dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.