Dyrektor szkoły Dominik Strumiński

• Anna Ciupa – geografia

• Marcin Chłanda – religia

• Beata Danielewska – wychowanie do życia w rodzinie

• Maciej Gałka – j. polski, biblioteka, podstawy przedsiębiorczości, doradca zawodowy, zajęcia rewalidacyjne, nauczyciel wspierający

• Ewelina Kaler – j. polski

• Małgorzata Klimczak – Alejziak –  wiedza o społeczeństwie, elementy pedagogiki i psychologii, pedagog szkolny

• Radosław Król – j.angielski, edukacja dla bezpieczeństwa

• Katarzyna Winowicz – biologia, chemia

• Krzysztof Marciniak – edukacja policyjna, edukacja wojskowa

• Nina Michalak – Orszulak – j. niemiecki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• Dorota Gaj – Ciupa - plastyka

• Dominik Strumiński – wychowanie fizyczne