Za nami pełen wrażeń dzień Jarmarku Bożonarodzeniowego w Powiatowym Zespole Szkół w Warcie. Dzięki zaangażowaniu uczniów i rodziców udało się zorganizować imprezę, która zgromadziła dość licznie społeczność szkolną oraz sympatyków warckiego liceum. Goście nabyli urocze stroiki przygotowane własnoręcznie przez uczniów oraz skosztowali potraw przyrządzonych przez rodziców. Odybyła się loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, ufundowanymi przez sponsorów: AQUAPARK KALISZ , ZOO Borysew, a przede wszystkim Szkoła Sportów Wodnych Megalodon . Ponadto loterię wsparli: Pod Wiatrakiem , Kuferek warta. W trakcie jarmarku instruktorzy Szkoły Sportów Wodnych Megalodon zaprezentowali sprzęt ratowniczy i motorowodny. Gościliśmy także Panią Barbara Juszczak z psami ratowniczymi z grupy GPR OSP Proboszczowice . Kadeci klas mundurowych przedstawili pokaz technik samoobrony. Istniała także możliwość udziału w szkoleniu z zakresu obsługi broni i w konkursie strzeleckim. Jako jedyni mieliśmy także prawdziwy zlot Mikołajów - tych z Laponii oraz oryginalnego biskupa prosto z Miry. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym powodzeniem. Każdy kto zagościł dzisiaj w murach PZS w Warcie wychodził zadowolony i z uśmiechem na ustach.