Wakacje czas zacząć!

W dniu 24 czerwca br. w naszej szkole zabrzmiał ostatni dzwonek. W uroczystym zakończeniu roku szkolnego udział wzięli uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Organ prowadzący reprezentował Członek Zarządu Powiatu Sieradzkiego Pan Tomasz Baliński. Swą obecnością zaszczycili nas również przedstawiciele służb mundurowych: z 15 SBWD - ppor. Piotr Kempiński oraz szer. Kinga Fidelak, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi- mł. insp. Rafał Mrozowski- Naczelnik Wydziału Doboru oraz post. Marta Tucholska, z Zakładu Karnego w Sieradzu- kpt. Krzysztof Tomaszewski- zastępca dyrektora. Obecna była także Dyrektor sąsiadującej z nami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Pani Agnieszka Bartosik.

Pan Maciej Gałka- p.o. Dyrektor PZS w Warcie podziękował wszystkim zaproszonym gościom za wkład ich instytucji w rozwój oferty edukacyjnej profilu mundurowo-policyjnego oraz Oddziału Przygotowania Wojskowego. Szanowni Goście otrzymali z rąk dyrektora szkoły pamiątkowe wyróżnienia.

Słowa wdzięczności Pan Maciej Gałka skierował również do Pana Dominika Strumińskiego, ustępującego Dyrektora PZS w Warcie za wszelkie dokonania podczas sprawowanej przez Niego kadencji. Podziękowaniami objęci zostali nauczyciele  i pracownicy szkoły.

P.o. Dyrektor Maciej Gałka pogratulował uczniom osiągniętych wyników. Miłym akcentem były podziękowania i życzenia skierowane pod adresem naszych nowych uczniów z Ukrainy w ich ojczystym języku.  Uczniowie z najwyższą średnią uhonorowani zostali nagrodami książkowymi. Kadeci wyróżniający się wzorową postawą uzyskali kolejne stopnie awansu. Apel zakończył satyryczny program artystyczny, ukazujący rzeczywistość szkolną w krzywym zwierciadle.  Życzymy wszystkim słonecznych wakacji, udanego wypoczynku  i do zobaczenia we wrześniu.